Kindvriendelijke agriturismo tussen de wijngaarden
Het gebeurt niet vaak dat ik s'ochtends al aan de wijn ga, maar ik kon de vriendelijk aangeboden wijnproeverij toch niet afslaan? Bovendien moet ik natuurlijk wel weten wat mijn klanten aangeboden krijgen als ze hier verblijven. Zodoende kon het gebeuren dat ik al om 11 uur mijn eerste slok wijn nam, geproduceerd door de agriturismo! Het moge duidelijk zijn, dit is een agriturismo voor wijnliefhebbers en de Toscaanse keuken.
Te midden van wijngaarden, olijfbomen en graanvelden
De agriturismo ligt te midden van 75 ha wijngaarden, olijfbomen en graanvelden. Het is er dus heerlijk rustig. Toch liggen de bekende Toscaanse steden niet ver van de agriturismo: Florence, Pisa, Lucca, San Gimignano, Siena, Volterra en ook de kust zijn allemaal goed te berijden vanaf de agriturismo.
De korte weg naar de agriturismo toe is onverhard, maar in goede staat en je rijdt tussen de cipressen de heuvel op. Je komt al helemaal in Toscaanse sferen! Boven aangekomen heb je prachtig uitzicht. In de tuin van de agriturismo is een zwembad en er is een klein speeltuintje.
Pizza’s en wijnbar
In de houtoven van de agriturismo wordt in het hoogseizoen een keer per week, bij voldoende interesse, pizza gebakken. De eigenaren bereiden het deeg en de tomatensaus. Iedereen mag zelf zijn eigen pizza beleggen, met zelf meegebrachte ingrediënten. De pizza's worden gezamenlijk gebakken en opgegeten op het gezellige terras van de agriturismo. Een leuke manier om de overige gasten van de agriturismo te leren kennen!
Het is ook mogelijk om te ontbijten bij de agriturismo. En in de wijnkelder kunt u de eigen wijnen en olijfolie proeven, vergezeld met een light lunch van Toscaanse kazen en salami.
7 appartementen met rustieke, klassiek-Toscaanse inrichting
De appartementen zijn ondergebracht in het grote koloniale huis uit de 17e eeuw en sinds vorig jaar hebben ze ook twee nieuwe appartementen en twee kamers in de voormalige wijnkelder van de agriturismo gebouwd. De appartementen in het koloniale huis kenmerken zich door een rustieke, klassiek Toscaanse inrichting terwijl de nieuwe appartementen en kamers moderner ingericht zijn.
De agriturismo heeft in totaal 7 appartementen: 4 op de eerste verdieping en 3 op de begane grond. De twee appartementen en kamers in het nieuwe gedeelte liggen op de begane grond. Deze appartementen kunnen gecombineerd worden met een extra kamer zodat een groter appartement met twee slaapkamers ontstaat. De appartementen op de eerste verdieping hebben geen balkon, maar er zijn gezamenlijke zitjes in de tuin. Er is wifi op het terrein en u kunt gebruik maken van een gezamenlijke wasmachine.
Voor liefhebbers van lekker eten en goede wijnen
Kortom, een gezellige, kindvriendelijke agriturismo met centrale ligging in Toscane. Een authentieke en gastvrije plek, voor liefhebbers van lekker eten en goede wijnen!
Accommodaties
Voer uw reisgegevens in om de beschikbaarheid en prijzen van de accommodaties te zien.
Hieronder ziet u de beschikbaarheid en prijzen van de accommodaties in uw geselecteerde periode. U kunt uw vragen en specifieke wensen aangeven bij uw reserveringsaanvraag.
Aanvragen: Na ontvangst van uw reserveringsaanvraag hoort u van ons vandaag, of uiterlijk morgen, of uw gekozen accommodatie nog beschikbaar is in de door u gewenste periode.
Faciliteiten
Bekijk faciliteiten >>
Prijzen
My Italy hanteert de officiële prijzen van de agriturismo en u betaalt géén reserveringskosten!
Prijzen 2023 - Appartementen/week
Accommodatie | Laagseizoen | Tussenseizoen | Hoogseizoen |
Appartement A (2 personen) |
€ 630 | € 750 | € 960 |
Appartement B (2+1 personen*) |
€ 650 | € 800 | € 980 |
Appartement C (4+1 personen*) |
€ 690 | € 1.000 | € 1.250 |
Appartement D (2+1 personen*) |
€ 630 | € 900 | -** |
Appartement E (5 personen) |
€ 850 | € 1.150 | € 1.450 |
Appartement F (4+1 personen*) |
€ 750 | € 1.100 | € 1.350 |
Appartement G (2+1 personen*) |
€ 630 | € 900 | -** |
Kamer H, J (2 personen) |
€ 580 | € 650 | -** |
Kamer I (2 personen) |
€ 580 | € 650 | € 750 |
App. G + Kamer J (4+1 personen*) |
€ 900 | € 1.450 | € 1.950** |
App. D + Kamer H (4+1 personen*) |
€ 900 | € 1.450 | € 1.950** |
Prijzen zijn per appartment per week.
(bovenstaande prijzen zijn niet van toepassing voor de periodes Kerstmis, Nieuwjaar, Pasen)
* Toeslag voor slaapbank (+1)
**In het hoogseizoen wordt appartement D alleen verhuurd in combinatie met kamer H en appartement G met kamer J.
Prijzen 2023 - Appartementen/nacht
Accommodatie | Laagseizoen | Tussenseizoen |
Appartement A (2 personen) |
€ 120 | € 130 |
Appartement B (2+1 personen*) |
€ 120 | € 130 |
Appartement C (4+1 personen*) |
€ 130 | € 150 |
Appartement D (2+1 personen*) |
€ 120 | € 130 |
Appartement E (5 personen) |
€ 140 | € 180 |
Appartement F (4+1 personen*) |
€ 130 | € 160 |
Appartement G (2+1 personen*) |
€ 120 | € 130 |
Kamer H - J (2 personen) |
€ 90 | € 100 |
App. G + Kamer J (4+1 personen*) |
€ 150 | € 220 |
App. D + Kamer H (4+1 personen*) |
€ 150 | € 220 |
Prijzen zijn per appartment per nacht.
* Toeslag voor slaapbank (+1)
Extra's
Electriciteit, water, gas |
Inclusief |
Beddengoed |
Inclusief. Eén set per week |
Handdoeken |
Inclusief. Eén set per week |
Wekelijkse schoonmaak |
90 euro voor appartement E, G+J, D+H |
Toeristenbelasting |
Niet inclusief. |
Wifi |
Inclusief |
Airconditioning |
Inclusief |
Verwarming |
Inclusief |
|
|
Slaapbank |
100 euro per week (+1) |
Babybed |
70 euro per week voor babybed + kinderstoel |
|
|
Hond |
100 euro per week (alleen kleine honden) |
|
|
Extra handdoeken |
3 euro per handdoek. Op aanvraag ter plekke |
Eten & drinken
Ontbijt |
12 euro per dag per persoon |
Restaurant |
Wijnbar: dagelijks geopend van 15 mei tot 15 oktober (als het weer het toelaat en op enkele uitzonderingen na), van 12:00 tot 20:00 uur |
Pizza party |
Eenmaal per week van 27/06 tot 04/09. Op aanvraag en bij voldoende belangstelling. |
In laagseizoen minimum verblijf van 2 nachten.
In tussenseizoen minimum verblijf van 3 nachten.
In het hoogseizoen minimum verblijf van 7 nachten (zaterdag - zaterdag).
Laagseizoen
01/01 - 31/03
30/09 - 31/12
Tussenseizoen
01/04 - 30/06
02/09 - 29/09
Hoogseizoen
01/07 - 01/09
Kaart 
Hieronder ziet u de locatie van de agriturismo op de kaart. Direct na boeken ontvangt u van ons per mail een voucher met het adres van de agriturismo.

- Dichtstbijzijnde dorp met winkels2 Km
- Dichtstbijzijnde restaurant3 Km
Heeft u nog vragen?
Geef deze dan aan bij uw reserveringsaanvraag.
My Italy
✓ Al 20 jaar specialist in unieke agriturismo's
✓ Snel in het Nederlands antwoord op uw vragen
✓ Klanten beoordelen My Italy met een 9,4
Margot de Kruif

Sinds 2000 woon ik in Italië en werk ik met een enthousiast team aan My Italy. Elke agriturismo bezoek ik persoonlijk. Zo leer ik de eigenaar en proef ik de sfeer. Ik geef u graag gratis advies.
Mis uw kans niet om te genieten van een vakantie in deze unieke agriturismo en boek vandaag nog!
Ciao, Margot