Familie agriturismo met groot zwembad en peuterbadje
Een prachtige oprijlaan met cipressen erlangs; hoe Toscaans wil je het hebben? Ik waande me hier in ieder geval meteen in een Toscaanse film. Deze kindvriendelijke agriturismo, met een mooi, groot zwembad, ligt rustig tussen de wijngaarden. Vlak ervoor passeerde ik een klein dorpje met een trattoria en een alimentare (een klein authentiek, lokaal levensmiddelen winkeltje). Voor mij hoort dat bij vakantie: dagelijks verse broodjes halen. Heerlijk!
Aangekomen bij de agriturismo werd ik vriendelijk ontvangen door de eigenaresse. Zij vertelde dat ze de agriturismo overgenomen heeft van haar vader. Inmiddels doen zij en haar man dit werk al dertig jaar samen. Fantastisch als je van gastvrijheid je werk kunt maken. Ik werd uitgenodigd voor een lekkere espresso in hun woning, eveneens op het terrein gelegen. De woning hing vol met oude zwart/wit foto’s van hoe de boerderij er vroeger uitzag en van alle generaties die hier woonden en werkten. Erg leuk om die lange traditie te zien.
Groot zwembad met peuterbadje en speeltuintje
Vanuit deze kindvriendelijke agriturismo heeft u een prachtig uitzicht op de wijngaarden rondom. Er is een mooi groot zwembad (15x8 meter) en een apart peuterbadje. Het zwembad is volledig omheind en er zijn ligstoelen en parasols om heerlijk van de zon te kunnen genieten. Verder zijn er een warme buitendouche en een leuk speeltuintje. Omdat deze agriturismo voornamelijk appartementen voor families heeft, is de kans groot dat uw kinderen die hier snel een speelkameraadje vinden. Natuurlijk is een dagje naar het strand ook mogelijk. Een mooi zandstrand vindt u op ongeveer een uur rijden.
Centrale ligging in Toscane
Voor wie graag de bekende Toscaanse steden wil bezoeken, ligt deze agriturismo erg gunstig. Vanaf de agriturismo is Pisa ongeveer 55 km rijden, Lucca ligt op ca. 50 km, San Gimignano op ca. 35 km, Volterra op ca. 40 km en Firenze op ongeveer 65 km. Het treinstation is op 10 km. Het is mogelijk om daar de trein te nemen naar Florence. In de nabije omgeving (5-15 km) vindt u verschillende restaurants en een supermarkt.
Appartementen voor gezinnen
Deze agriturismo heeft in totaal negen ruime appartementen. Het merendeel van deze appartementen heeft twee of zelfs drie slaapkamers. Ideaal dus voor gezinnen. De inrichting is knus en authentiek, rustiek Toscaans. Elk appartement heeft een eigen terrasje, waar u buiten kunt zitten en kunt eten. Er is wifi aanwezig en enkele appartementen hebben airco. Verder zijn een gezamenlijke barbecue en een gezamenlijke wasmachine aanwezig.
Kortom
Een kindvriendelijke en gemoedelijke agriturismo met een gunstige ligging ten opzichte van zowel het strand als de bekende Toscaanse steden. Een prima plek om tot rust te komen. Het mooie zwembad nodigt ook uit om gewoon lekker een dagje te ‘niksen’. De kinderen vermaken zich hier vast prima met hun vakantievriendjes!
Accommodaties
Voer uw reisgegevens in om de beschikbaarheid en prijzen van de accommodaties te zien.
Hieronder ziet u de beschikbaarheid en prijzen van de accommodaties in uw geselecteerde periode. U kunt uw vragen en specifieke wensen aangeven bij uw reserveringsaanvraag.
Aanvragen: Na ontvangst van uw reserveringsaanvraag hoort u van ons vandaag, of uiterlijk morgen, of uw gekozen accommodatie nog beschikbaar is in de door u gewenste periode.
Faciliteiten
Bekijk faciliteiten >>
Prijzen
My Italy hanteert de officiële prijzen van de agriturismo en u betaalt géén reserveringskosten!
Voor prijzen controleer de kalender door de datum van uw verblijf in te voeren.
Extra's
Electriciteit, water, gas |
Inclusief |
Beddengoed |
Inclusief. Eén set per week |
Handdoeken |
Inclusief. Eén set per week |
Eindschoonmaak |
Inclusief |
Toeristenbelasting |
Niet inclusief. |
Wifi |
Inclusief |
Airconditioning |
Inclusief. Alleen aanwezig in appartement C en H |
Verwarming |
Inclusief. Alleen open haarden met hout |
Extra bed |
80 euro per week |
Slaapbank |
Inclusief. Alleen in appartement I |
Babybed |
Gratis. Op aanvraag |
Kinderstoel |
Gratis. Op aanvraag |
Hond |
40 euro per week (niet toegestaan in appartement D, E en H). Op aanvraag |
Extra beddengoed |
Op verzoek ter plaatse en indien beschikbaar |
Extra handdoeken |
Op verzoek ter plaatse en indien beschikbaar |
Minimum verblijf 7 nachten (zaterdag/zaterdag) van 08/07 tot 26/08.
Van 17/06 tot 07/07 en 27/08 tot 08/09 minimum verblijf van 6 nachten
en van 27/05 tot 16/06 en 09/09 tot 22/09 minimum verblijf van 5 nachten.
Kaart 
Hieronder ziet u de locatie van de agriturismo op de kaart. Direct na boeken ontvangt u van ons per mail een voucher met het adres van de agriturismo.

- Dichtstbijzijnde dorp met winkels4 Km
- Dichtstbijzijnde restaurant1,5 Km
Heeft u nog vragen?
Geef deze dan aan bij uw reserveringsaanvraag.
My Italy
✓ Al 20 jaar specialist in unieke agriturismo's
✓ Snel in het Nederlands antwoord op uw vragen
✓ Klanten beoordelen My Italy met een 9,4
Margot de Kruif

Sinds 2000 woon ik in Italië en werk ik met een enthousiast team aan My Italy. Elke agriturismo bezoek ik persoonlijk. Zo leer ik de eigenaar en proef ik de sfeer. Ik geef u graag gratis advies.
Mis uw kans niet om te genieten van een vakantie in deze unieke agriturismo en boek vandaag nog!
Ciao, Margot