Knusse agriturismo in het Pachino tomatengebied
Deze agriturismo is rustig gelegen tussen de kassen van de beroemde Pachino tomaat op ongeveer 15 minuten rijden van zee. Zelf hebben ze geen agrarische activiteiten, maar de buren verpoten afhankelijk van het seizoen tomaatjes, courgettes en meloenen op de omliggende velden. Leuke steden als Scicli, Modica, Ragusa Ibla en Noto zijn allemaal zeer goed bereikbaar. Na 25 jaar weg te zijn geweest van Sicilië, om te werken in Noord Italië bij grote multinationals, zijn ze naar het eiland terug gekeerd om deze agriturismo te realiseren. Alles hebben ze naar eigen inzicht verbouwd en gerestaureerd met oog voor duurzaamheid. Zo zijn ze door alle zonnepanelen op het dak zelfvoorzienend in elektriciteit. Zonder dat er wat aan comfort ontbreekt, want alle kamers en appartementen hebben airco.
De eigenaresse heeft een passie voor stoffen en dat zie je terug in het interieur van de agriturismo. De receptie lijkt eigenlijk meer op een gezellig kleding atelier en op de hoge muur prijkt een enorme cactus volledig gerealiseerd in stof. Ook in de kamers hangen wanddecoraties van stof, liggen mooie kussens en een kleurrijk beddensprei.
De agriturismo heeft een ruim zwembad met parasols en ligstoelen. Ook kun je de schaduw opzoeken onder één van de grote olijfbomen in de tuin. Rondom de tuin heeft de eigenaar een orto (groententuin) waar gasten op verzoek verse groenten kunnen plukken. Het ontbijt wordt geserveerd op een gezellige veranda met uitzicht op de tuin en bestaat uit lokale (veelal biologische) producten.
De kamers en appartementen
De agriturismo heeft twee appartementen met op de begane grond een woonkamer met open keuken en op de eerste verdieping 2 slaapkamers en een badkamer. Deze appartementen hebben geen eigen terras. Verder is de oude wijn opslagruimte prachtig verbouwd tot loft appartement met een woonkamer en open keuken beneden en op een open vide een 2-persoonsbed en badkamer. Dit appartement heeft een eigen tuin aan de achterkant. Tenslotte zijn er 2 ruime kamers en een superior kamer. Ook deze hebben een kitchenette met 2 kookplaten.
Families zijn welkom bij de agriturismo, maar met het oog op de rust van de andere gasten zijn kinderen onder de 3 jaar niet toegestaan.
Kortom
De artistieke eigenaresse en haar man verwelkomen je gastvrij in hun huis, waar je kunt genieten van rust, een ruim zwembad en een prachtig interieur en een heerlijk ontbijt van lokale producten.
Accommodaties 
Faciliteiten
Vanwege Covid-19 zijn de faciliteiten bij de agriturismo mogelijk tijdelijk niet of in gewijzigde vorm beschikbaar!
Bekijk faciliteiten >>
Vanwege Covid-19 zijn de faciliteiten bij de agriturismo mogelijk tijdelijk niet of in gewijzigde vorm beschikbaar!
Prijzen
Prijzen 2021 - Appartementen & Kamers
Accommodatie |
Seizoen I |
Seizoen II |
Seizoen III |
Seizoen IV |
Kamer 1-2-3 | € 108 | € 126 | € 144 | € 180 |
Appartement A-B | € 180 | € 190 | € 216 | € 270 |
Appartement C | € 160 | € 168 | € 192 | € 240 |
Villa | € 170 | € 182 | € 208 | € 260 |
Prijzen zijn per 2 personen per dag, inclusief ontbijt.
Extra's
Electriciteit, water, gas |
Inclusief |
Beddengoed |
Inclusief |
Handdoeken |
Inclusief |
Eindschoonmaak |
Inclusief |
Toeristenbelasting |
Niet inclusief. |
Wifi |
Inclusief |
Airconditioning |
Inclusief |
Verwarming |
Inclusief |
Extra bed |
Alleen voor kinderen van 4 tot 18 jaar: |
Slaapbank |
Inclusief |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eten & drinken
Ontbijt |
Inclusief |
PROMOTIE:
10% korting voor een verblijf van 1 week (niet geldig in juli augustus)
Seizoen I
01/03 - 31/03
01/11 - 31/12
Seizoen II
01/04 - 31/05
01/10 - 31/10
Seizoen III
01/06 - 30/06
01/09 - 30/09
Seizoen IV
01/07 - 31/08
Kaart 

- Dichtstbijzijnde dorp met winkels7 Km
- Dichtstbijzijnde restaurant7 Km